Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Normalne- dziecinne?
Autor Wiadomość
Metalhead
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-14, 18:28   Normalne- dziecinne?

Już nie wiem, czy to normalne czy dziecinne.. Ale napiszę.
Chodzi o moją durną klasę. Dzisiaj rano na lekcji kilka osób miało 5 minut spóźnienia, nauczycielka dyktowała nam zadania, jakie mamy zrobić w ramach powtórzenia. Było tak głośno, że powiedziałam do tego chłopaka który był najgłośniejszy, żeby się zamknął. Oczywiście wielki bulwers xdd A na następnej lekcji dostałam kartkę, że co ja mam do tego chłopaka i że dostanę w twarz i że ma ochotę się bić. Oczywiście dla mnie to jest dziecinne to co oni robią, może się mylę :lol2: A jakie jest wasze zdanie na ten temat.? :D Dawać spokój, czy co? Pewnie tamta naśle na mnie swoich kolegów xdd
 
     
Rubio 
Milczący


Wiek: 34
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 93
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-11-14, 18:40   Re: Normalne- dziecinne?

Metalhead napisał/a:
A na następnej lekcji dostałam kartkę, że co ja mam do tego chłopaka i że dostanę w twarz i że ma ochotę się bić.


Odpowiem tak - jak to jest chodzić do klasy z przedstawicielami gatunku, który nie wyewoluował jeszcze w Homo Sapiens?
Bo to nawet nie jest dziecinne - to jest patologia do odstrzału :p
 
 
     
Metalhead
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-14, 18:43   Re: Normalne- dziecinne?

Jakoś wytrzymuje, ale to już przegięcie :3
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-11-14, 18:46   

Trudno mi to określić innym słowem niż "gimbaza".
 
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-14, 19:36   

Metalhead, wybacz, ale po prostu chce mi się z tego śmiać :lol: :lol: :lol: Niezły ubaw mam teraz, dzięki za poprawienie nastroju :]
I Vyar słusznie zauważyła, że tutaj chyba "gimbaza" jest najlepszym określeniem, inaczej się chyba nie da...

I jest to nie tylko dziecinne, ale i debilne zachowanie, i chyba powinno to być dla Ciebie powodem do śmiechu ;-)
 
     
Metalhead
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-14, 19:39   

NovemberRain, wybaczam :D Tyko zasięgam waszej opinii na ten temat :P
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-14, 19:47   Re: Normalne- dziecinne?

Metalhead napisał/a:
Dawać spokój, czy co?


Więc już masz odpowiedź chyba na powyższe pytanie. Dodatkowo śmiać się tak, że brzuch rozboli :]
 
     
Metalhead
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-14, 19:48   

Hahahah, oczywiście, już dzisiaj nasłali na mnie kolegę i próbował mnie przewrócić, ale cóż, byłam silniejsza i im się nie udało.
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-14, 19:50   

Hmm.. Skoro tak pogrywają, to po prostu uważaj na siebie i miej oczy dookoła głowy :usmiech:
 
     
Metalhead
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-14, 19:57   

No tak będzie trzeba.
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-14, 21:35   

Swoją drogą dziwne, że mając ~16 lat jeszcze robią coś takiego, toż to numery z wczesnej podstawówki. Przykre trochę, no ale na to nic nie poradzisz. Nie prowokuj ich tylko za bardzo, bo jeśli jest jak napisałaś, to nie mają mózgu za grosz, zaś lepiej mieć mądrego wroga, niż materiał na psychopatę. Nawet bezpieczniej...
 
     
Pietrek 
Aktywny



Wiek: 27
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 422
Skąd: Południe
Wysłany: 2013-11-14, 21:41   

Koleś chce uderzyć dziewczynę, więc dla mnie jest zerem absolutnym. Niektórzy naprawdę zatrzymali się w rozwoju...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS