Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam S@motnych w sieci :) Samotny z Trójmiasta
Autor Wiadomość
88pawel 
Nowy


Wiek: 35
Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 9
Skąd: trójmiasto
Wysłany: 2015-04-18, 20:26   Witam S@motnych w sieci :) Samotny z Trójmiasta

Witajcie,

zaniedbałem swoje życie, doprowadziłem do sytuacji, w której dom i praca to wszystko.
Kończy się sobota, a ja siedzę cały dzień w domu przed komputerem... tak - laptop to mój jedyny wierny przyjaciel.

Brakuje mi kontaktu z ludźmi, znajomych, przyjaciół, rozmów, robienia czegoś wspólnie, w końcu człowiek nie jest stworzony do życia w samotności.
Może tutaj uda mi się znaleźć znajomych, przynajmniej wirtualnych, a z czasem to kto wie.

Pozdrawiam
Samotny z Trójmiasta
 
 
     
długopis 
Aktywny


Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 439
Wysłany: 2015-04-19, 00:18   

Witaj. Ja niestety mam daleko do Trójmiasta, pół Polski musiałbym przejechać.
 
     
liliana 
Aktywny



Dołączyła: 02 Wrz 2014
Posty: 214
Wysłany: 2015-04-19, 13:19   

Cześć Paweł :)
 
     
88pawel 
Nowy


Wiek: 35
Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 9
Skąd: trójmiasto
Wysłany: 2015-04-19, 23:02   

Cześć Wam :)

długopis napisał/a:
Witaj. Ja niestety mam daleko do Trójmiasta, pół Polski musiałbym przejechać.

Pół Polski to faktycznie kawałek. Chociaż ostatnio komfort i czas podróżowania po Polsce mocno się poprawił, nie tak dawno jechałem do Krakowa autobusem. Szybko, tanio, komfortowo :D
 
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2015-04-19, 23:08   

kocham morze
pewnie ludziom mieszkającym na wybrzeżu dawno zbrzydło i znormalniało, ale mi zawsze się będzie kojarzyło z beztroskimi wakacjami ^^
 
 
     
88pawel 
Nowy


Wiek: 35
Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 9
Skąd: trójmiasto
Wysłany: 2015-04-19, 23:19   

Czerwona93 napisał/a:
kocham morze
pewnie ludziom mieszkającym na wybrzeżu dawno zbrzydło i znormalniało, ale mi zawsze się będzie kojarzyło z beztroskimi wakacjami ^^

Na pewno znormalniało, ale nie zbrzydło :) Mam morze na co dzień, więc trudno żeby po 26 latach nadal robiło na mnie jakieś ogromne wrażenie. Nie przepadam za morzem jedynie w lecie, za dużo ludzi, przynajmniej w Trójmieście, a ja nie lubię tłoku :D
 
 
     
Yogi 
Częsty bywalec



Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 583
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-04-20, 00:56   

Witam, czym się zajmujesz, interesujesz, jakie masz hobby, uzależnienia ? :szczerbaty:



Czerwona93 napisał/a:
kocham morze
pewnie ludziom mieszkającym na wybrzeżu dawno zbrzydło i znormalniało, ale mi zawsze się będzie kojarzyło z beztroskimi wakacjami ^^


Z wielkopolski chwila i nad morzem jesteś, nie to co ja mam, muszę cały kraj przejechać, żeby morze zobaczyć. Jak słyszę wakacje w górach, lub jedziemy do gór, to mnie aż skręca. :lol2:
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2015-04-20, 11:41   

Yogi napisał/a:
Witam, czym się zajmujesz, interesujesz, jakie masz hobby, uzależnienia ? :szczerbaty:



Czerwona93 napisał/a:
kocham morze
pewnie ludziom mieszkającym na wybrzeżu dawno zbrzydło i znormalniało, ale mi zawsze się będzie kojarzyło z beztroskimi wakacjami ^^


Z wielkopolski chwila i nad morzem jesteś, nie to co ja mam, muszę cały kraj przejechać, żeby morze zobaczyć. Jak słyszę wakacje w górach, lub jedziemy do gór, to mnie aż skręca. :lol2:


nadal za dużo
 
 
     
88pawel 
Nowy


Wiek: 35
Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 9
Skąd: trójmiasto
Wysłany: 2015-04-20, 13:09   

Yogi napisał/a:
Witam, czym się zajmujesz, interesujesz, jakie masz hobby, uzależnienia ? :szczerbaty:

Witaj. Jakiś czas temu mi odbiło i otworzyłem swoją firmę, teraz myślę, że to był błąd, że za szybko, że teraz wszystko jest na mojej głowie, ciężko wyrwać się gdzieś dalej i na dłużej. Może nie pracuję aż tak dużo, ale czuję się uwiązany.
Niczym szczególnym się nie interesuje - filmy, seriale, muzyka, trochę sport... w sumie banał, chyba jestem nudnym człowiekiem. No może tylko to, że interesuje mnie muzyka filmowa, nie jest aż tak banalne :D Wydaje mi się, że czy zainteresowania czy hobby to na jedno wychodzi, a może się mylę.
Z uzależnień to na pewno: muzyka, seriale, internet i nikotyna, ostatnio zaprzyjaźniłem się z e-papierosem, fajny to wynalazek, nie śmierdzi i mało kosztuje :)

Czerwona93 napisał/a:
nadal za dużo

Mam podobnie, ostatnio problem, żebym ruszył dupsko dalej niż 50km od miejsca zamieszkania, a co dopiero 350km :D
Ostatnio zmieniony przez 88pawel 2015-04-20, 13:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Yogi 
Częsty bywalec



Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 583
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-04-20, 14:44   

Czerwona93 napisał/a:

nadal za dużo


Ja mam tylko 580 km nad morze i co ja mam powiedzieć ? :szczerbaty:

Nie myślałaś o partnerze, który mieszka nad morzem ? :zeby:
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2015-04-20, 19:29   

Yogi napisał/a:
Czerwona93 napisał/a:

nadal za dużo


Ja mam tylko 580 km nad morze i co ja mam powiedzieć ? :szczerbaty:

Nie myślałaś o partnerze, który mieszka nad morzem ? :zeby:


może kiedyś
 
 
     
Bari 
Częsty bywalec



Wiek: 28
Dołączył: 08 Cze 2013
Posty: 515
Wysłany: 2015-04-21, 00:03   

Esz, ja nigdy morza na żywo nie widziałem, kiedyś muszę pojechać, choćby tylko na chwilę. A kawałek mam, pociągiem jakieś 8 godzin.
Ostatnio zmieniony przez Bari 2015-04-21, 00:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
88pawel 
Nowy


Wiek: 35
Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 9
Skąd: trójmiasto
Wysłany: 2015-04-21, 00:20   

Bari napisał/a:
Esz, ja nigdy morza na żywo nie widziałem

Młody jesteś, masz jeszcze czas ;)

Bari napisał/a:
kiedyś muszę pojechać, choćby tylko na chwilę. A kawałek mam, pociągiem jakieś 8 godzin.

Nie wiem czy jest sens jechać 8h w jedną stronę tylko na chwilę, mi by się chyba nie chciało. Zresztą przecież w lecie można spokojnie spać na plaży :D
 
 
     
Yogi 
Częsty bywalec



Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 583
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-04-22, 01:11   

88pawel napisał/a:
Bari napisał/a:
Esz, ja nigdy morza na żywo nie widziałem

Młody jesteś, masz jeszcze czas ;)


No to chłopaka pocieszyciel. :szczerbaty:

Ja ostatnio nad morzem byłem w 2012, chyba w tym roku się wybiorę żeby poobserwować wieloryby, może Czerwona93 przy okazji spotkam. :szczerbaty:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS