Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Mam problem!
Autor Wiadomość
xDariax 
Nowy

Wiek: 31
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-22, 02:55   Mam problem!

Jestem inteligentną, roześmianą, podobno atrakcyjną, młodą dziewczyną i mam problem.. a mianowicie nie potrafię się z kimś związać. sad Poznaję kilku całkiem fajnych facetów ( głównie przez Internet, bo mimo wszystko nie jestem typem imprezowiczki ) i nic. sad Kiedy rozmawiam z facetem a on po jakimś czasie nie owija w bawełnę tylko prosto z mostu pyta, czy się spotkamy, a ja nic o nim nie wiedząc odmawiam, natomiast kiedy piszę z facetem i on z tym zwleka, ja automatycznie zaczynam się nim interesować. Im więcej mężczyzna mnie ignoruje, tym zarazem bardziej intryguje. Nie mam na myśli tylko moich virtualnych adoratorów, bo w życiu codziennym niestety też tak jest. Zawsze pociągali mnie ci mniej zainteresowani mną. Niestety albo ich nie potrafiłam zdobyć, albo kiedy widziałam, że oni moje "uczucie" odwzajemniają oddalałam się.. Proszę, pomóżcie mi i doradźcie co mam zrobić, bo strasznie mi z tym ciężko. Mam 20 lat i nigdy nie miałam mężczyzny.
 
     
Selcia 
Początkujący


Wiek: 49
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 192
Skąd: Nieważne
Wysłany: 2012-08-22, 07:28   

Zajmij się nauką, idź na studia, zacznij pracować, nie myśl tyle o tym. W odpowiedniej chwili samo przyjdzie.
 
     
KROPLA w morzu 
Milczący



Dołączyła: 21 Sie 2012
Posty: 76
Wysłany: 2012-08-22, 08:26   

Coby dużo nie pisać, kobieta - podobnie jak mężczyzna - to też typ łowcy.
 
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-22, 13:13   

Gdy czegoś nie masz, pragniesz tego. Gdy to zdobywasz, już na nic ci jest to potrzebne. Zgubne jest to uczucie pomiędzy tymi pierwszymi zdaniami. Chęć posiadania i jednocześnie nieposiadania czegoś cię tak kręci.
Powinnaś zawsze pamiętać, że ci faceci niedostępni dawali tobie te najważniejsze uczucia, i pomimo, że ich "zdobyłaś" nie oznacza, że już tych uczuć nie mają.


Albo, radzę zmienić nastawienie, bądź co bądź priorytety (:
Ostatnio zmieniony przez Sen 2012-08-22, 13:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hazuki 
Milczący



Wiek: 33
Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 54
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-08-22, 13:17   

Jesteś dziewczyną, która nie lubi za szybko się spotkać itd. Ok. Są faceci, co nie proponują niczego na początku. Rozmowa z nimi sprawia, że zauważasz wszystkie ich atuty, widzisz że są interesującymi mężczyznami. Podobają Ci się. Jednak oni nie wykazują większego zainteresowania. To intryguje.
Kiedyś spotkałem się z opinią, że niedostępność pociąga dziewczyny. Więc po prostu wykorzystuj ich technikę przeciw Tobie :)
 
     
Lonely4Ever 
Milczący



Wiek: 38
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 88
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-08-22, 15:03   

20 lat i się przejmujesz??! Wstyd się przyznać, ale ja mam ponad 26 i też jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny :-( ...
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-08-22, 15:05   

Selcia napisał/a:
W odpowiedniej chwili samo przyjdzie.


Nic samo z siebie nie przychodzi ;-) Losowi sie dopomaga

Co do tematu: "miej wyj**bane a będzie Ci dane"
Ostatnio zmieniony przez prezes 2012-08-22, 15:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Monika 
Nowy

Wiek: 33
Dołączyła: 29 Cze 2012
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-22, 18:49   

Cytat:
"miej wyj**bane a będzie Ci dane"

Chyba nie do końca tak jest. Zresztą sam napisałeś w tym samy poście, że losowi trzeba pomóc :-)
Ostatnio zmieniony przez Monika 2012-08-22, 18:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Tutiki
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-22, 19:46   

xDariax napisał/a:
Im więcej mężczyzna mnie ignoruje, tym zarazem bardziej intryguje.

nie tylko Ty tak masz. Znam masę kobiet dla których facet w momencie jak zaczyna je olewać nagle staje się atrakcyjny. Jakoś nie potrafią być w związku, albo są w takich w których partner je olewa. I mimo że się żalą jak im źle itp, to jak trafi się ktoś porządny, czuły, troskliwy to nie potrafią z nim długo wytrzymać.
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-08-22, 20:19   

Istnieje coś takiego, jak reguła niedostępności - jeżeli czegoś jest mało, albo coś jest niedostępne, to automatycznie staje się pożądane i tak samo to działa w przypadku ludzi :mrgreen: Jeżeli facet skacze dookoła kobiety i spełnia wszystkie jej zachcianki, to siłą rzeczy przestaje być atrakcyjny. Natomiast o takiego "zimnego drania" trzeba cały czas zabiegać
 
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-22, 20:43   

Co tu motać, skoro aż tylu Cię adoruje, to moim zdaniem niezdecydowanie bierze górę i rozrasta się potem do niebotycznych rozmiarów, nie potrafisz się skupić na jednym gdy pojawia się kolejny. Nie potrafisz ich wszystkich objąć. Nie wydaje mi się , że za tym wszystkim stoi nieugiętość i nieuległość ze strony faceta, bo gdyby to decydowało o przyciąganiu się to reszta cech by była bardzo zmarginalizowana i nie wpływałaby na nic. Dlatego, że to byłoby wystarczające.
 
     
baronowa 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 280
Wysłany: 2012-08-22, 20:44   

Wszyscy tu mają rację, chyba większość ludzi pożąda tego, co niedostępne. A ja na przykład mam tak, że jak ktoś mnie olewa, to się użalam, boję się cokolwiek robić w kierunku tej osoby. Jeśli ktoś się do mnie zbliża, to zamykam się jeszcze bardziej i uciekam. Mamy impas. :P Jakieś złote rady? :d
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS