Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Samotny
Autor Wiadomość
Lenovo 
Nowy

Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-03-31, 17:18   Samotny

Cześć, szczerze nie mam już sił. Mam 22 lata, a od 18 roku życia nie mam ŻADNYCH PRZYJACIÓŁ! Ani kolegi, ani koleżanki. Specjalnie w 2016 założyłem facebooka z myślą, że może uda się nawiązać z kimś kontakt. Niestety, nieskutecznie. Nawet na takim głupim fejsie nie mam z kim popisać :evil:
Jak sobie z czymś takim radzicie, jeśli w ogóle jest ktoś taki :D
 
     
marcinex 
Nowy

Dołączył: 16 Wrz 2017
Posty: 14
Wysłany: 2018-04-01, 21:20   

Ja mam 19 lati w sumie nigdy nie mialem zadnych przyjaciol. Jakies pogadanki w szkole nie maja zadnego znaczenia. Jakis czas temu staralem sie bardziej otworzyc na ludzi, wychodzic gdzies, nawet sam proponowac, ale nic z tego nie wyszlo, ja sie dla nich nie licze. Nikt o mnie nie pomysli. A jezeli chodzi o znajomosci na fejsie to mam wrazenie ze sa tylko po to, by na urodziny kilka osob napisalo ci najlepszego, bo im facebook przypomni...
 
     
Marsali 
Milczący


Dołączyła: 26 Mar 2017
Posty: 65
Skąd: Południe
Wysłany: 2018-04-02, 08:37   

Ja przyznaję się bez bicia że o urodzinach innych też pamiętam tylko jak przypomni mi facebook :oops:
 
     
Marzyciel 
Początkujący



Wiek: 37
Dołączył: 06 Sty 2018
Posty: 105
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2018-04-04, 01:32   

Marsali napisał/a:
Ja przyznaję się bez bicia że o urodzinach innych też pamiętam tylko jak przypomni mi facebook :oops:



O najbliższych pamiętam bez tego :-) Ale o innych przypomina mi fb... i tak nie każdemu wysyłam życzenia bo co z tego że mam kogoś na fb a z nim kontaktu nie mam wcale.... jestem na ich liście tylko po to aby mieli więcej znajomych...?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS