Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Do tej, która przyjdzie
Autor Wiadomość
NoMen 
Nowy

Wiek: 27
Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 11
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2019-06-25, 23:06   Do tej, która przyjdzie

Pomiędzy Limanową a Krakowem, brzydkim krzyżem na wzgórzu a widokiem na Tatry czekam na Ciebie, może na rozmowę, kto wie – mam 23 lata i nie mogę wiedzieć wszystkiego.

Wiem, że jestem obserwatorem. Słuchaczem. Realistą metafizycznym. Kinomaniakiem. Czasem kucharzem.

Czeka na Ciebie Jan Dariusz, pisarz, który pracuje na gospodarstwie – a jego dom postawiono blisko dwieście lat temu.

Cierpliwy czekam, spokojny.

Dużo, dużo muzyki. Zarówno PJ Harvey, jak i The Cure, Type O Negative i Tiamat, Paradise Lost i Dead Can Dance, Riverside i Tool, Bjork i Tori Amos, Justyna Steczkowska i Ewa Demarczyk.

Dużo, dużo filmów, książek, zapisanych kartek, myśli, wędrujących uczuć.

A jaka Ty jesteś? Masz silną osobowość: wiesz, działasz inaczej niż według natężenia

wiatru, a Twoja wartość zależy od czegoś innego niż kurs walut – masz twarz i głos, które cenisz. Jesteś z ''tam'', przeniknęłaś ''tu''.

Przyjdziesz, bo chcesz bliskości zgodnej, współ-odczuwanej, i wierzysz, że potrafisz taką stworzyć. Żeby móc razem tworzyć i razem dźwigać trudności, ale bez łamania kręgosłupa. Aby móc odpocząć.

Zapraszam na sam początek. GG: 47203819, lub priv (podam adres do profilu na facebooku :) ) Wolę rozmawiać głos w głos, chociaż z klawiaturą również nie mam większych problemów.

Lubię czytać rozmówcom bajki i fragmenty książek, więc zapraszam, jeśli Ty też mi coś przeczytasz.

Pozdrawiam :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS