Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam ekscentryka!
Autor Wiadomość
KatharinaAnette 
Nowy

Wiek: 38
Dołączyła: 15 Mar 2018
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-03-15, 12:29   Szukam ekscentryka!

Hej!
Szukam ekscentrycznego mężczyzny po 50tce, który pomoże mi zrealizować mój projekt. Rozwijam własną markę personalną - zamierzam zostać internetową celebrytką. Potrzebuję inwestora, który pomoże mi w totalnym przeobrażeniu.
Przepraszam, że piszę o tym na wstępie, ale wolałabym żeby nie było niedomówień. Nie każdy ma odpowiednie zasoby finansowe - ok., przeważająca większość ich nie ma - więc uprzedzam od razu. Właściwie to nie jestem pewna czy to odpowiednie miejsce na tego typu poszukiwania, ale zaryzykuję.
Faceci, których lubię, są niekonwencjonalni, nie podążają za stadem, są odważni i ekscentryczni. Sama taka jestem, więc liczę na znalezienie kogoś podobnego. Nie chcę kogoś zdesperowanego.
Jeśli nie masz kasy, to ok. Też możesz napisać, ale pod warunkiem, że czymś się wyróżniasz. Jesteś inny niż reszta. Konformiści i grzeczne lizusy odpadają:)
Info o sobie podam, gdy napiszesz na mojego mejla.
 
     
Bartek84
Milczący


Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 78
Wysłany: 2018-03-15, 16:16   

KatharinaAnette napisał/a:
Faceci, których lubię, są niekonwencjonalni, nie podążają za stadem, są odważni i ekscentryczni. Sama taka jestem, więc liczę na znalezienie kogoś podobnego. Nie chcę kogoś zdesperowanego.


Jak się objawia Twoja ekscentryczność?
 
     
samotnik.net 
Nowy

Wiek: 53
Dołączył: 03 Mar 2018
Posty: 8
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2018-03-16, 01:37   

Moze to, ze mam fatalny nastroj ma wplyw na to co pisze ale nasuwa mi sie jedno stwierdzenie: nie dziwie sie, ze trafilas na to forum.
Dodam, ze jestem uznawany za osobe dosc oryginalna, a moze ekscentryczna i nie widze powodow by temu zaprzeczyc.
Zlosliwiec
Ostatnio zmieniony przez samotnik.net 2018-03-16, 01:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Marsali 
Milczący


Dołączyła: 26 Mar 2017
Posty: 65
Skąd: Południe
Wysłany: 2018-03-19, 15:35   

Internatowa celebrytka, "ambitny" plan ale mimo wszystko życzę powodzenia
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS