Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Samotną dziewczynę na randkę w ciemno :)
Autor Wiadomość
waitingforlove 
Nowy

Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-04-03, 14:35   Samotną dziewczynę na randkę w ciemno :)

Cześć, zamieściłem tutaj ogłoszenie ponieważ pomyślałem, że może w ten sposób uda mi się poznać tutaj jakąś miłą, sympatyczną i wyjątkową dziewczynę. Jestem spokojnym, wrażliwym facetem z zasadami dlatego też nie szukam tutaj przygód. Jestem natomiast otwarty na miłość (stały związek), przyjaźń, znajomość, albo prostu na miło spędzony czas przy wspólnej kawie i wspólnej ciekawej rozmowie. Ja mam na imię Adrian i mam 24 lata, mieszkam w jednym z miast zachodniej Polski, gdzie też studiuje. Chętnie spotkam się na randkę w ciemno z dziewczyną w wieku 18-27 lat, w Poznaniu, Szczecinie, w Gorzowie Wielkopolskim lub w miejscowości która znajduje się w pobliżu, może być też Wrocław. Jakby komuś zależało, to mogę pomyśleć również o innym mieście, ale to już do dogadania mailowo.
Jak najbardziej, jestem również otwarty na krótką korespondencję przed spotkaniem i nawet wolałbym popisać trochę, no i w trakcie umówić jak się poznamy, kiedy i gdzie (ogólnie proponuje miejsce gdzie jest dużo ludzi, a więc np. kawiarnia) itp. Jeśli spodobał Ci się pomysł randki w ciemno to pisz śmiało. Mój adres e-mail to : adrian_92(małpa)onet(kropka)pl Może w ten sposób o dwoje zakochanych albo nawet znajomych będzie więcej :) wszelkie pytania na priv
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS