Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam dziewczynę (drugą połówkę) z Warszawy
Autor Wiadomość
Manny 
Nowy

Wiek: 36
Dołączył: 02 Lip 2020
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-02, 18:07   Poznam dziewczynę (drugą połówkę) z Warszawy

O mnie: skończone 30 lat, 170 cm wzrostu, szczupła sylwetka, oczy niebieskie, włosy ciemny blond, redaktor, pasjonat kinematografii, fantastyki, technologii i historii

Kim jestem? Na co dzień staram się być po prostu dobrym człowiekiem. Czasami jest to wyzwanie, bo trzeba nie raz wybierać między tym, co słuszne a łatwe. Stawiam wtedy na to pierwsze, świadomy, że oznacza to wędrówkę bardziej krętą i wyboistą drogą. Czy wybrałem kiedyś inaczej? Niewykluczone (w końcu nikt nie jest chodzącym ideałem), ale na pewno potem tego żałowałem.

W życiu cenię sobie uczciwość, szczerość i szacunek. Miłość postrzegam jako poświęcenie, przekładanie potrzeb drugiej osoby ponad własne, czyli tak, jak wydaje mi się, że być powinno, bo uczucie to nie istnieje bez altruizmu. Zdecydowanie bliższe są mi idee solidarności i współpracy niż prywaty i rywalizacji. Cenię sobie tradycję, ale mam wolnościowe spojrzenie na sprawy światopoglądowe.

W towarzystwie uchodzę za dobrego słuchacza. W relacjach damsko-męskich najważniejsze jest dla mnie uczucie, szacunek i szczerość, a w życiu empatia, solidarność i prawda.

Chciałbym poznać wrażliwą dziewczynę (wiek nie gra większej roli, może być zbliżony do mojego, może być trochę w "dół" albo trochę w "górę") z Warszawy, dla której liczą się te właśnie wartości, z którą mógłbym popisać i/lub w późniejszym czasie się spotkać. Jeśli masz ochotę nawiązać znajomość z perspektywą jej rozwoju w coś większego i trwalszego, napisz na poniższego e-maila.

Kontakt do mnie: dawidos[małpa]poczta[kropka]onet[kropka]pl
Ostatnio zmieniony przez Manny 2020-07-02, 18:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS