Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Mój list w butelce :-)
Autor Wiadomość
mkaapweke 
Nowy

Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 4
Wysłany: 2019-12-29, 18:55   Mój list w butelce :-)

Witam, Pisałem tutaj jakiś dłuższy bardzo czas temu, z tego co sobie przypominam wielkiego zrozumienia nie znalazłem ale co tam, człowiek wierzy do końca że może wreszcie któryś ten list w butelce który z zapałem rzucam w odmęt internetu trafi w ręce dobrej duszy jakiejś która zechce na ten list odpowiedzieć. Niezmiennie jestem w wieku lekko pół średnim, 37 lat jakiś czas temu skończyłem, mieszkam też niezmiennie na Podhalu i coraz bardziej czuję się samotnie, nie to żebym jakoś bardzo zdesperowany był ale nie ukrywam że marzy mi się przyjaciel/ przyjaciółka, ktoś z kim można od serca porozmawiać, może w góry pójść. Gdyby się ktoś taki znalazł i wyłowił ten mój list to proszę o odesłanie odpowiedzi poprzez wiadomość prywatną jako że raczej nie mam za bardzo czasu udzielać się na forum. Pozdrawiam serdecznie i czekam na wiadomość :-)
michał
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS