Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Łódź, ogłoszenie religijno - towarzyskie!
Autor Wiadomość
Qwer
Nowy

Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 11
Wysłany: 2016-07-27, 18:12   Łódź, ogłoszenie religijno - towarzyskie!

Cześć!

Szukam młodych ludzi z Łodzi (powiedzmy 18-30 lat) ze wszystkich wyznań chrześcijańskich, którzy chcieliby spotykać się regularnie, wspólnie się modlić, rozważać Słowo i rozmawiać o Bogu.

Jestem katoliczką, ale z różnych powodów nie należę aktualnie do żadnej wspólnoty ani organizacji. Dlatego nic z góry nie narzucam, jestem otwarta na różne propozycje i myślę, że jeśli znaleźliby się jacyś chętni, to wspólnie ustalilibyśmy szczegóły.

Możemy zacząć od października, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wcześniej porozmawiać przez internet.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to pisać na priv.
 
     
jasiojas 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 25 Sty 2016
Posty: 39
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-06-27, 18:21   

Siemka

Ja od października będę na studiach w Łodzi. Niestety tylko przez pół roku (taki mam kierunek, więcej mogę opowiedzieć na priv) Obecnie należę do SoliDeo - katolicka organizacja studencka. Niestety w Łodzi tej organizacji nie ma, a chętnie bym się wkręcił w coś podobnego :)
Macie może jakąś grupkę na fb?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS