Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy to ja jestem dziwny, czy może większość?
Autor Wiadomość
marti2451
Nowy

Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-03-05, 18:51   Czy to ja jestem dziwny, czy może większość?

Witajcie, jestem Paweł
Coraz częściej zauważam że moje spojrzenie na świat jest w wielu kwestiach dosyć wysublimowane. Przykładowo, kwestia takiego facebooka. Jest to portal który niesamowicie mnie irytuje, dlatego usunąłem stamtąd swoje konto. Większość osób wrzuca tam zdjęcia chyba tylko po to by zdobyć lajki, posty zwykle są wrzucane by zdobyć uznanie swoich "znajomych" których zazwyczaj większości nie znają. Wrzucanie zdjęć z melanży jak to zajebiście się nie bawili. Tylko po co to wrzucać? Żeby inni widzieli? Albo na przykład kwestia związków wśród młodych ludzi. Taka dziewczyna jeśli jest ładniejsza, potrafi dostać kilka wiadomości od różnych typów dziennie. I do czego to prowadzi? A do tego że poczucie wartości tej dziewczyny niebotycznie szybuje w górę. Większość z tych gości, to zwykłe pizdy, co ślinią się na każdą laskę, wystarczy że nie jest pasztetem, nie musi sobą reprezentować NIC!! a oni i tak zrobią wszystko by poświęciła im choć trochę czasu, dała numer, spotkanie pocałunek czy seks. Czego uczy się więc nasza koleżanka? Że ona gówno musi robić bo i tak ma adoratorów, więc ja musiałbym wymyślać nie wiadomo co i prosić się o nią by ona łaskawie dała się poznać kiedy ja chciałbym od siebie jej dać jakąś wartość a nie zabrać! Czaicie to? Nie mam może super wyglądu. Na pewne rzeczy nie ma wpływu nikt z nas. Owszem dbam o siebie, od pewnego czasu ćwiczę, chcę lepiej wyglądać, uważam że jestem w miarę inteligentny i bardzo zaradny ale co z tego, skoro obawiam się że ciężko mi będzie poznać kogoś kto będzie dla mnie wartościowy. Chętnie poruszę temat w szerszym gronie. Wybaczcie musiałem się gdzieś wygadać
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2017-03-06, 07:10   

Może poprostu rób swoje a wcześniej czy pózniej ktoś to doceni.Takie są teraz czasy i pewnych rzeczy chociaż nie wiem jak by się chciało to się poprostu nie przeskoczy.
 
     
2memo 
Milczący


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2017
Posty: 69
Wysłany: 2017-03-06, 10:50   

Perspektywa widzenia zależy od punktu siedzenia. To nie jest nic złego ani dziwnego. Złe jest natomiast to, w jaki sposób piszesz o innych. Widzę to skąd siedzę.
 
     
Amigo Vulnerable 
Moderator


Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 459
Wysłany: 2017-03-06, 11:39   

Pisze prawdę.
 
     
2memo 
Milczący


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2017
Posty: 69
Wysłany: 2017-03-07, 09:28   

Nie napisałem, że wszystko jest nieprawdą. Nawet rozumiem i zgadzam się w niektórych kwestiach, ale... nie wiem, ja już chyba wyrosłem z tego żalu i gniewu, dlatego wydaje mi się to złe. No i wyobraziłem sobie taką dziewczynę, która mimo swego powodzenia czuje się samotna, loguje się na to forum i...
 
     
marti2451
Nowy

Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-03-07, 13:45   

No fakt żal i gniew. Masz trochę racji. Często zdarza mi się ostatnimi czasy odczuwać te emocje. Szczególnie że na taką a nie inną sytuację z kobietami zapracowali sobie sami faceci, zachowując się jak pizdy i stawiając kobiety na jakimś niewidzialnym piedestale. Ale spójrzcie, jak wiele internet zepsuł w relacjach międzyludzkich. Jak teraz wszystkie programy typu trudne sprawy, szkoła, 19+ i w cholere więcej, srają ludziom do głów i jak one pokazują podejście ludzi do siebie. Przecież to jest straszne. Mam jednego przyjaciela który wyznaje podobne wartości co ja. Mój żal polega głównie na tym że urodziłem się 5-10lat za późno. Czuję że docelowa grupa osób które bardziej bym chciał poznać szczególnie kobiety, to około 23-28lat, ja mam 21. Widzę że czym młodsze pokolenie tym bardziej jest za przeproszeniem jebnięte i ma nasrane w głowie. Jestem pomiędzy młotem a kowadłem

[ Komentarz dodany przez: Amigo Vulnerable: 2017-03-07, 17:08 ]
Wszystko prawda, ale proszę się starać nie za dużo przekleństw
 
     
No_drama
Początkujący


Dołączył: 14 Lut 2017
Posty: 176
Wysłany: 2017-03-09, 22:04   

Tak to pokolenie jest niesamowite, ale przyjdą kolejne , w oczach starszych jeszcze gorsze. Rób wszystko zgodnie z własnym sumieniem, ale nie możesz być wściekły na cały swiat, że jest jaki jest. Możesz sie nie godzić na coś ale wqrw na otoczenie nic nie pomoże a dorobisz sie tylko plakietki frustrata.
I wiesz...na świecie są różni ludzie, tacy którzy Ci będą pasować również, rozejrzyj sie tylko trochę!
 
     
marti2451
Nowy

Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-03-13, 19:15   

Chyba tyle mi pozostaje. No z tym rozglądaniem to chyba najgorzej, szkoła sami faceci robota to samo, normalnie cały świat koło mnie to cholerne parówa party :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS