Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Jest mi bardzo źle..
Autor Wiadomość
Luna 
Początkujący



Wiek: 29
Dołączyła: 24 Lut 2012
Posty: 153
Skąd: z własnego,małego Kosmosu
  Wysłany: 2012-03-04, 12:07   Jest mi bardzo źle..

Wczorajszy wieczór był niesamowity, świetnie się czułam, byłam na bardzo fajnej imprezie. Dzisiaj rano wszystko się zmieniło.. stało się coś strasznego, mój światopogląd legł w gruzach :cry: myślałam ,że jestem silna, ale bardzo się pomyliłam.. są sytuacje ,których nie da się przewidzieć.. które niszczą wszystko, na czym człowiek się opierał :( jestem załamana..nie wiem co mam robić.. cały czas chce mi się rzygać z tego wszystkiego... czuję się jak w pieprzonym koszmarze ;((((( nie piszę dokładnie co to była za sytuacja, bo jeszcze sama jej nie strawiłam i boję się o tym myśleć :-| nie wiem dlaczego to piszę..przecież nie możecie mi pomóc :( może zwyczajnie muszę się z kimś podzielić tym cholernym bólem i strachem.. w realu nie odważę się z nikim o tym pogadać,bo jedyna osoba ,której tak bardzo ufałam jest przyczyną mojego stanu i może właśnie dlatego ,to tak bardzo boli :((( na dodatek mam na jutro tyle nauki.. nie wiem jak ja się pozbieram ,żeby wyjść i udawać, że wszystko jest ok.. mimo wszystko dzięki za przeczytanie tego :( w takich chwilach samotność fizycznie zabija :(
 
     
Kasienka 
Aktywny



Wiek: 38
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 208
Skąd: Cz-wa
Wysłany: 2012-03-04, 12:31   

:przytul:
 
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-03-04, 14:05   

Luna, jeżeli tylko będziesz chciała pogadać, to możesz napisać, czy tutaj, czy np. do mnie na pw (ew. GG)
Na razie tulę :przytul: 3maj się, to tylko chwila słabości, będzie lepiej :*
 
 
     
cassiopea 
Nowy


Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-03-04, 15:29   

ciiiiiiii - trzeba przetrawić w sobie ...
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-03-04, 15:59   

Luna, :przytul: :przytul: Dokładnie tak jak napisała Ever możesz np do mnie też napisać na priv jeśli będziesz chciała ale puki co jeszcze raz :przytul: i 3maj się mocno
 
 
     
Luna 
Początkujący



Wiek: 29
Dołączyła: 24 Lut 2012
Posty: 153
Skąd: z własnego,małego Kosmosu
Wysłany: 2012-03-04, 20:49   

Dziękuję wam kochani za wsparcie :) to bardzo mi pomaga w tych chwilach.. postanowiłam wziąć się w garść i zacisnąć zęby. W takich sytuacjach opanowanie to podstawa, bo inaczej można jeszcze bardziej się załamać. Życie trzeba brać takie jakie jest, widocznie los tak chciał ,a ja nie jestem w stanie zmienić tego co już się stało. Dowiedziałam się dzisiaj o sobie czegoś nowego: zawsze powtarzam, że lepsza jest gorzka prawda od najsłodszego kłamstwa.. dziś po raz pierwszy chciałam nie wiedzieć, żyć w obłudzie i nie cierpieć, ale nie tędy droga :( teraz czeka mnie najgorsze- choć jeszcze sama nie zdławiłam ,w sobie pewnych rzeczy muszę wybaczyć..wybaczyć osobie ,która zrobiła coś obrzydliwego i ja byłam tego świadkiem. Wiem, że nie będzie to łatwe, ale inaczej nie można..inaczej nie potrafię, każdy zasługuje na wybaczenie co oczywiście nie zwalnie go z poniesienia ,czasem bardzo surowych konsekwencji :cry: trzymajcie kciuki :)
P.S- macie ode mnie wieeeeelkiego całusa za tak miłe słowa !
 
     
LazyEye 
Początkujący


Wiek: 34
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 136
Wysłany: 2012-03-04, 21:22   

Bardzo dobra postawa Luna :)
 
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-05, 13:35   

Luna

Jest przysłowie; " po burzy zawsze wychodzi słońce" jesteśmy tylko ludźmi, raz jest dobrze, a raz katastrofalnie. Dobrze że dzielisz się swoimi problemami tutaj na forum, nie jedna osoba Ci pomoże podnieść się z dołka.
Wszystko się pomalutku poukłada, Ty otrzymasz gorzkie doświadczenia w swoim życiu, ale duży plus dla Ciebie, że umiesz wyciągnąć z tego pozytywne wnioski.
Podnieść się i iść dalej przez życie.
Będzie dobrze, czego Ci życzę.
 
     
joasia_09 
Początkujący


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 110
Wysłany: 2012-03-06, 21:31   

Luna nie smuć się kochana <przytul> Czasem robimy różne rzeczy, szczególnie dziwne na imprezach, nie Ty pierwsza i nie Ty ostatnia ;) Nie masz pojęcia ile ja głupot w życiu popełniłam, wcześniej myślałam, że to koniec świata a teraz z perspektywy czasu śmieje się z tego ;) Nie smuć się będzie dobrze.
 
     
niebieski śnieg
Nowy

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 17
Wysłany: 2012-03-06, 22:52   

Luna-nie bój się,za miesiąc wszystko będzie jasne.Pisz do nas,jak się czujesz,a my Ci odpowiemy tak,jak nam pisze serce.Pamiętaj-Nie Jesteś Sama!!!Jesteśmy z Tobą!I nie bój się,bo poradzisz sobie z każdą sytuacją!Ocean serdeczności i pokoju Tobie:)))
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS