Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sunrise
2016-08-11, 21:22
Zwierzaki
Autor Wiadomość
kota 
Milczący


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 69
Wysłany: 2011-06-23, 19:44   Zwierzaki

chyba nie było takiego tematu, więc, zainspirowana wątkiem z shoutboxa, proponuję przenieść pogawędke na bardziej stabilny grunt, jakim jest wątek na forum :D

z pewnością wielu z was uwielbia zwierzaki, więc czemu by się tym zamiłowaniem nie podzielić z innymi, a może nawet pochwalić swoimi urwisami :)

wspomniałam, że z moimi rodzicami mieszka kotka, to ruda paskuda, ale przeurocza. oprócz niej jest też jamnik, terroryzowany przez kocie pazury :D

sama, jako że mieszkam w wynajętym pokoju, nie mogę sobie za bardzo pozwolić na zwierzaki biegające wszędzie i zostawiające kłaki sierści. mam za to wspaniałego szczurka, który umila mi wieczory swoim chrobotaniem.


też się pochwalcie ;] (Ever, koniecznie opowiedz o Toksoplazmozie! XD koty to straszne wariaty, na pewno masz w zanadrzu mnóstwo wesołych historii)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS