Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witajcie
Autor Wiadomość
KamilzeSlaska
Nowy

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 9
Wysłany: 2013-08-10, 23:31   Witajcie

Cześć

Ostatnimi czasy czułem się dość samotny. Niby miałem trzech kolegów, ale ostatnio mnie ignorowali. Stałem się 'rezerwą'. Jeżeli któryś nie może wyjść dzwonili do mnie. Próbowałem ratować nasze znajomości, ale przestali mi odpisywać i stwierdziłem, że nie będę się wygłupiał. Łaski bez. Wolę być sam niż iść z kimś fałszywym.
Rozżalałem się nad sobą, ale stwierdziłem, że to nie ma sensu. Po co? Zawsze będę sam, trudno. Tak chciał Bóg. I przez to stwierdzenie zostałem pogodniejszą osoba. Cieszą mnie zwykłe, NAJZWYKLEJSZE rzeczy. Cieszy mnie, że podczas przekazania znaku pokoju w Kościele ktoś się do mnie uśmiechnie. Cieszę się, że rodzicie kupili mi nowe rolety do pokoju. A kiedy pewna pani która reklamowała sieć aptek dała właśnie mi reklamówkę to już w ogóle byłem wniebowzięty. Od tej pory nie rozstaje się z tą reklamówką.
Staram się uszczęśliwiać też innych. W szczególności chcę uszczęśliwiać moich dziadków którzy mnie wychowali. Spędzam z nimi bardzo wiele czasu.
Nie wiem, może kiedyś znajdę przyjaciela. Ale i tak nie umiałbym się z nim dogadać. Umiem rozmawiać tylko ze starszymi ludźmi.
Jedyne co zostało mi po 'samotności, która mnie bolała' jest masturbacja. Brr. Aż mi nie dobrze, kiedy myślę o tym świństwie. Niestety, wiem, że za godzinę, dzień lub trzy dni znowu najdzie mnie na to ochota... Ale wierzę, że z Bożą pomocą i z tym sobie poradzę.

Pozdrawiam wszystkich samotnych. Nie oczekuję od was żadnych rad. Chcę tu po prostu umieścić swoje świadectwo, bo sam kiedyś takich szukałem. A i mnie na duszy lżej.
 
     
KamilzeSlaska
Nowy

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 9
Wysłany: 2013-08-10, 23:35   

A, i przepraszam, żw tu to piszę. Ale jeszcze nie ogarnąłem tego forum :)
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-11, 20:16   

Witaj KamilzeSlaska, na forum. ;-)
KamilzeSlaska napisał/a:
Cieszą mnie zwykłe, NAJZWYKLEJSZE rzeczy.

I bardzo dobrze, że cieszysz się ze zwykłych i niezwykłych rzeczy. To jest bardzo ważne w życiu. Zyczę powodzenia.
 
     
teloyv 
Milczący



Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 58
Wysłany: 2013-08-11, 21:23   

Witam Cię. Tutaj na pewno znajdziesz mnóstwo osób, które naprawdę zaciekawi Twoja osoba. Trzymam kciuki ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS