Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Tak blisko a tak daleko - Witam moich nowych znajomych
Autor Wiadomość
Janyc 
Nowy

Wiek: 24
Dołączył: 16 Wrz 2017
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-16, 21:55   Tak blisko a tak daleko - Witam moich nowych znajomych

Witajcie moi drodzy!
Pojawiłem się tu gdyż w świecie realnym tak często nie ma z kim porozmawiać. Jestem osobą młodą, ledwo pełnoletnią a co za tym idzie członkiem młodego pokolenia... no i tu właśnie zaczyna się mój problem. Mentalność moich rówieśników a przynajmniej tych którzy mnie na co dzień otaczają jest dla mnie zwykle kompletnie nie zrozumiała. Kiedyś byłem osobą zamkniętą lecz już kilka lat temu otworzyłem się na świat lecz obecnie znów odsuwam się od niego bo czuje jakby nie było w nim dla mnie miejsca, jakbym nie pasował do reszty co skutecznie utrudnia mi nawiązanie jakiejś bliższej relacji za którą jestem jakby nie patrzeć stęskniony.
Przychodzę do was gdyż liczę na to, że może tu też znajdę jakieś "kawałki puzzli z innej układanki" którzy nie potrafią lub nie chcą dopasowywać się do dziwnego świata tak samo jak ja.
Serdecznie was wszystkich pozdrawiam.
Janyc
 
     
kama 
Nowy

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Lip 2017
Posty: 43
Skąd: o. Szczecina
Wysłany: 2017-09-17, 19:46   

Witaj:)
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2017-09-17, 20:29   

Cześć witaj wśród nas :-)
 
     
Serious 
Aktywny


Dołączyła: 15 Cze 2015
Posty: 277
Wysłany: 2017-09-18, 07:08   

Cześć!
 
     
reynevan002 
Nowy


Wiek: 31
Dołączył: 29 Sie 2017
Posty: 31
Wysłany: 2017-09-18, 08:10   

Janyc, rozumiem Cie doskonale. Sam przez większość życia czułem się niezrozumiany, poza głównym nurtem. Ciężko odnaleźć się w tym świecie - to prawda, ale nie jest to rzecz niemożliwa także trzymam kciuki abyś w końcu odnalazł to czego szukasz.
Ostatnio zmieniony przez reynevan002 2017-09-18, 08:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
No_drama
Początkujący


Dołączył: 14 Lut 2017
Posty: 176
Wysłany: 2017-09-22, 19:01   

Witaj Stara Duszo!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS