Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
To uczucie kiedy boli serce
Autor Wiadomość
GallAnonim 
Nowy

Wiek: 34
Dołączył: 24 Lip 2016
Posty: 2
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2016-07-24, 18:32   To uczucie kiedy boli serce

Witajcie Drodzy Forumowicze
Chciałbym się dowiedzieć czy macie podobny problem do mojego i jak sobie z nim radzicie. Otóż pracuje z domu przed komputerem jako dziennikarz. No i od tygodnia mam tak, że wstaje o 07:00 standardowo i mam takie nie przyjemne uczucie wiecie jakby serce bolało i w głowie pojawia się myśl że wszystko jest bezsensu bo jestem ssm. Nie mogę skupić się na pracy. Najchętniej włączyłylbym jakaś muzykę i nic nie robił. Macie takie okresy? Jak sobie z nimi radzicie
 
     
długopis 
Aktywny


Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 439
Wysłany: 2016-07-24, 20:03   

Kiedyś (kilka lat temu) mnie serce bolał od emocji tj młodzieńczej miłości, a w zasadzie jej oddalającego się widma. Bardziej to było od uczucia utraty czegoś/kogoś, niż Twojego powodu.
Spróbuj może zająć się sportem typu bieganie albo coś podobnego, może trochę pomoże z jednej strony ciału, z drugiej duchowi - zajmiesz się czymś rozluźniającym.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS