Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
brak tematu
Autor Wiadomość
Marta149
Nowy

Dołączył: 05 Sie 2022
Posty: 11
Wysłany: 2022-08-23, 13:01   brak tematu

Czym jest dla was przyjaźń?
 
     
freebird 
Milczący



Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 81
Wysłany: 2022-08-23, 21:22   

Póki co to raczej czymś nieosiągalnym. Sztucznie stworzonym w umyśle tworem. Czymś za czym zawsze goniłem a nigdy nie spotkałem. Zlepkiem wyidealizowanych cech. To tyle jeśli chodzi o jakieś górnolotne bzdety.
Myśląc bardziej przyziemnie to przez przyjaźń rozumiem coś w stylu więzi, obecności i wsparcia. Więzi bo wiedziałbym, iż jeśli stanie się cokolwiek, niezależnie czy złego czy dobrego to od razu miałbym ochotę się tym z kimś podzielić. I to byłby chyba cel sam w sobie, nie chwalenie się czy wypłakiwanie ale właśnie samo zwierzenie się. Obecności bo wiedziałbym, że w każdym przypadku mogę liczyć na pomocną dłoń, szczery uśmiech albo chociaż karcące spojrzenie. Wsparcia bo sama myśl, że ktoś taki istnieje podnosiła by mnie na duchu.
Dobra to co napisałem dalej to też pierdoły ale trochę oddają moje spojrzenie na ten temat.

A dla Ciebie?

I popraw proszę temat.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS