Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
hej
Autor Wiadomość
Iga16
Nowy

Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 5
Wysłany: 2014-02-17, 11:28   hej

Może i czas by było się przywitać. Chyba nie powinno mnie tu być bo mam przyjaciółki albo czuje się samotna i nawet nie mam z kim tak na prawdę pogadać... Mam 16 lat i na imię Iga....mam nadzieję ,że odnajdą się tu... Dzięki za chwilę uwagi miłego dnia ;)
Ostatnio zmieniony przez Iga16 2014-02-17, 11:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Euni 
Milczący



Wiek: 30
Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 61
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-02-17, 12:05   

Witam :)
 
     
Basik 
Nowy

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2014-02-17, 22:42   

Hejka ;-) Jestem Basia; mam 24 lata, studiuję pedagogikę; w wolnej chwili zajmuję się decoupage i czytam książki. Mam męża. Ale nie mam przyjaciół. To znaczy mam. Ale tylko z nazwy niestety. Najgorsza jest samotność w tłumie. To potworne kiedy jest się dla kogoś ważnym tylko w momentach kiedy inni czegoś potrzebują, żądają. I nagle się okazuje, że człowiek nie ma do kogo "gęby" otworzyć. Pogadać o czymś ważnym i o byle czym. Że nie ma z kim iść do kina czy na spacer (męża nie liczę, bo to inna relacja; jest moim przyjacielem ale wiecie co mam na myśli) Każdy z nas potrzebuje po prostu grona bliskich przyjaciół. Nie rozumiem dlaczego nie potrafię znaleźć swojego miejsca wśród innych. Przecież nie jestem złą osobą. Wręcz przeciwnie chyba za miłą i naiwną. Nie znoszę obłudy i fałszu, a tyle mnie tego otacza. Mam też wrażenie, że ludzie sobie wzajemnie źle życzą jak komuś coś wychodzi. Nie rozumiem dlaczego mam taki problem ze znalezieniem przyjaciela. Albo ze mną jest coś nie tak albo po prostu nie pasują mi ludzie otaczający mnie. Nie oceniam ludzi np. po ubraniach. Niestety często bywam tak oceniana. Czy ktoś też tak ma? Przepraszam, żalę się ale potrzebuję tego. Naprawdę jest mi przykro. Jestem osobą pełną pozytywnej energii ale dobija mnie ta samotność. Pozdrawiam cieplutko.
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-02-19, 13:36   

Zazwyczaj szczerzy ludzie mają problemy w znalezieniu przyjaciół, gdyż bedąc szczerym i oddanym sami oczekujemy od innych tego samego, a niestety pęd życia pogoń za kasą powoduje to, że to jest dla ludzi priorytetem.... wartości ideały schodzą na drugi plan. A po drugie szczerych ludzi jest po prostu mało.
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-20, 22:00   

Iga16, i Basik, witam Was na forum ;-)
 
     
Dusia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-20, 22:04   

Cześć Iga16. ;-) Jestem w podobnym wieku. Wiem, co o co chodzi. Mam przyjaciółki, chłopaka, ale czasem tego "czegoś" jeszcze brakuje. Jeśli chcesz pogadać, to zapraszam. ;-)

Basik, mam nadzieję, że odnajdziesz tutaj swoją bratnią duszę i będziesz mogła z kimś bez problemu porozmawiać. Trzymam kciuki i witam na forum! ;))
 
     
Jasper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 461
Skąd: Woj. Podlaskie
Wysłany: 2014-02-21, 18:15   

Witam
 
 
     
Bari 
Częsty bywalec



Wiek: 28
Dołączył: 07 Cze 2013
Posty: 515
Wysłany: 2014-02-23, 00:01   

Witajcie ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS