Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam!
Autor Wiadomość
Babi 
Milczący


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 90
Wysłany: 2012-08-07, 23:48   Witam!

Cześć! Mam na imię Daria . Kilka dni temu trafiłam na to forum i tak stwierdziłam, że mogę tu spotkać sympatycznych, samotnych ludzi, którzy mają czas na rozmowę i są gotowi wesprzeć drugiego człowieka, ja też chętnie wysłucham innych. Właściwie, to jest pierwsze forum, na które się zarejestrowałam, zazwyczaj nie lubię się uzewnętrzniać, za to chętnie wspieram innych i zazwyczaj wychodzi na to, że wszyscy mi się zwierzają, a ja nie mam komu, bo nie chcę obarczać nikogo moimi problemami,bo mają wystarczająco dużo własnych, albo wydaję mi się, że wyda im się to śmieszne, że pomimo tego, że mam wielu znajomych i mogłoby się wydawać, że jestem szczęśliwa, to tak naprawdę nie jest i czuję się wewnętrznie samotna, ciężko mi się do tego przed kimś przyznać ale widzę, że tu sami swoi :) Samotność to cierpienie,a nikt chyba nie chce cierpieć, tym bardziej duchowo. Moim problemem jest chyba to, ze za dużo gadam i za dużo myślę, do tego jestem bardzo wrażliwa i wszystko strasznie przeżywam, a to czasami komplikuje życie (no cóż - taka moja natura).
Jeszcze raz witam wszystkich - niedługo noc spadających gwiazd - może spełni się kogoś życzenie i samotność pójdzie w zapomnienie.
 
 
     
Mona85 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-08-08, 05:25   

Witaj na forum Babi, tutaj możesz pisać o swoich problemach i na pewno poznasz wielu fajnych ludzi przed którymi będziesz mogła się otworzyć ;-)
 
 
     
Ari2k5 
Administrator



Wiek: 30
Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 260
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-08-08, 08:46   

Cześć Daria :) jak będziesz chciała z kimś pogadać to pisz ;)
 
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-08, 09:24   

Hai Babi Dario (: W razie czego, pukaj, a na pewno otworzę :p
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-08, 15:26   

Witam Dario na forum ;-)
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-08-08, 17:17   

Babi witaj na forum :yes:
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-08-08, 21:23   

Cześć Daria
 
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-08-09, 18:03   

Siemano Daria :-D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS