Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich, jestem nowa... :)
Autor Wiadomość
eignadruid 
Nowy


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Mar 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-03-21, 20:55   Witam wszystkich, jestem nowa... :)

Jestem młoda, uczę się, mam przyjaciół lecz mimo to życie nie sprawia mi przyjemności. Większość czasu spędzam samotnie, brakuje mi kogoś bliskiego. Przyjaciele pomagają mi jak mogą, ale każdy ma swoje sprawy i problemy, mają partnerów i dlatego też mało czasu więc nie chcę ich męczyć sobą. Mówią mi że potrzebuję miłości, tak też jest chcę się zakochać no lecz to tez mi nie wychodzi. Zawsze jest pięknie na początku potem coś pęka i nigdy nie wiem co takiego zrobiłam źle... Chciałabym żeby życie mnie cieszyło, miało dla mnie sens ale nie mam pojęcia co mam robić. Nawet zbliżające wakacje mnie nie cieszą, a nawet boje się ich, że nie będę miała co robić. Znajomi planują wyjazdy tylko to tak, że w parach przeważnie więc nie mam co się pchać bo głupio tak. Potrzebuję się komuś wyżalić, takie to życie okropne ;(
 
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-03-21, 20:57   

:przytul: :przytul: wiem że pewnie głupio to zabrzmi ale będzie dobrze jesteś młoda jeszcze tyle przed Tobą.Znajdziesz w końcu kogoś z kim będziesz długo i co najważniejsze czuła się dobrze przy nim
 
 
     
eignadruid 
Nowy


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Mar 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-03-21, 21:33   

No wiem, że jestem młoda tylko większość znajomych znalazło już kogoś i to już nawet dawno a ja się boję, że skoro ja ciągle sama to tak ciągle będzie:/
 
 
     
Luna 
Początkujący



Wiek: 29
Dołączyła: 24 Lut 2012
Posty: 153
Skąd: z własnego,małego Kosmosu
Wysłany: 2012-03-21, 22:02   

wiem co czujesz..
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-03-22, 14:49   

nie patrz tak na innych przyjdzie czas i na Ciebie .wiem że trudno patrzeć na innych że mają kogoś no ale tak jak powiedziałem przyjdzie czas i na Ciebie i to w najmniej spodziewanym momencie
 
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2012-03-22, 20:02   

Hej, miło Cię powitać :aniolek:
 
     
eignadruid 
Nowy


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Mar 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-03-22, 21:25   

ciągle myślałam, że mało jest samotnych osób jak ja aż znalazłam te forum, no cóż trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać na szczęście, może kiedyś przyjdzie...:)
Wzajemnie witam :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS