Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień Dobry!
Autor Wiadomość
Apnornagnad 
Nowy

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 5
Skąd: Kujawsko Pomorskie
Wysłany: 2023-11-28, 15:52   Dzień Dobry!

Tak jak wskazuje nazwa Forum, przybyłem tu, bo mi się nudzi i ludzie ze mną mało rozmawiają, o szczegółach rozwinę się innych tematach, w które będę się włączać, a i może będę tworzyć własne tematy...
 
     
freebird 
Milczący



Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 81
Wysłany: 2023-11-28, 17:17   

Witam bardzo serdecznie. Zapraszam do udzielania się na forum. Niestety mało jest tu obecnie aktywnych osób ale za to ja chętnie podyskutuję z Tobą na dowolny temat. Może z czasem inni też się przyłączą.
 
     
Apnornagnad 
Nowy

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 5
Skąd: Kujawsko Pomorskie
Wysłany: 2023-11-30, 15:08   

freebird napisał/a:
Witam bardzo serdecznie. Zapraszam do udzielania się na forum. Niestety mało jest tu obecnie aktywnych osób ale za to ja chętnie podyskutuję z Tobą na dowolny temat. Może z czasem inni też się przyłączą.


Dziękuję. Aktualnie nie mam specjalnie pomysłu na rozmowę, ale napisz tu jakieś linki do tematów już na Forum istniejących bo dużo ich jest, jeśli zobaczę które z tematów cię najbardziej interesują, to wybiorę i będę pisał na ten temat mnie interesuący.
 
     
freebird 
Milczący



Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 81
Wysłany: 2023-11-30, 20:40   

Spróbuj napisać coś w dziale "o nas". Nawet kilka zdań na początek wystarczy. Możesz wskazać jakieś zainteresowania. Ja obecnie siedzę mocno w temacie muzycznym, interesują mnie internetowe stacje radiowe ale też ciekawe, mniej popularne zespoły.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS