Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Cześć:)
Autor Wiadomość
oskar1996 
Nowy

Wiek: 27
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 24
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-03-10, 00:14   Cześć:)

Cześć wszystkim:) po długim czasie chociaż wiem że internet to nie zawsze dobre miejsce na pisanie o czym popadnie to czasem bywam bezradny w niektórych sytuacjach a bywają naprawdę zdaniem niektórych błahe :-x to jednak czasem za dużo mówię i tu czuję że to trochę moja wina ponieważ mówię to osobom obcym, nie znamy się za dobrze :-| ale chociaż bardzo bym chciał jakiś kontakt na forum i może kiedyś kogoś poznać tą jedyną osobę w dalszym życiu to obojętnie już skąd:)i poradzić sobie w dalszym dorosłym życiu. Niedawno skończyłem 18 lat:)-jestem jednak wciąż bardzo młody ale się powinien z tego cieszyć i jakoś wykorzystać czas młodości a nie do końca jestem szczęśliwy. No cóż to by było na tyle czekam na odpowiedzi ;-) Sorry ale nie wiedziałem do końca jak zacząć mało mam kontaktu z ludźmi to dlatego tak napisałem:):(
Ostatnio zmieniony przez oskar1996 2015-03-10, 00:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
długopis 
Aktywny


Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 439
Wysłany: 2015-03-10, 08:06   

Cześć.
 
     
oskar1996 
Nowy

Wiek: 27
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 24
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-03-10, 18:30   

:-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS