Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawe miejsca, dobre jedzenie, itp.
Autor Wiadomość
iskierka503 
Częsty bywalec


Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2012
Posty: 507
Wysłany: 2013-01-23, 23:02   Ciekawe miejsca, dobre jedzenie, itp.

Hej dziubaski... :)
jutro wybieram sie do łodzi.... i mam do was pytania...
pierwsze to jedzenie gdzie moge zjesc cos dobrego w okolicy ulicy Piotrkowskiej? z tego co sie zorientowalam to jest to chyba jedna z glownych ulic :P moze byc cos dobrego ogolnie tez w Łodzi do zjedzenia..
moze jakis dobry kebab z fast'ów bo ostatnio jakos mam na niego ochote.. :P i chyba bym jakiegos oszamala :P

a drugie to gdzie fajnie by isc cos zwiedzic/zobaczyc w taka sniegowa pogode?? bede miala ok 2,3 godzin takich luznych :)

z gory dzieki za polecone lokale :P
 
     
misha
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-23, 23:35   

Knajpa na piotrowskiej -kompania kuflowa - lepsze od szwejka duze porcje w dobrych pieniadzach.
 
     
iskierka503 
Częsty bywalec


Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2012
Posty: 507
Wysłany: 2013-01-24, 08:56   

oo dzieki... tez wlasnie na necie gdzies o niej czytalam :)
 
     
misha
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-24, 09:15   

Ta knajpe poznalem w krakowie i wszedzie jak moge zawsze do niej ide:-))
W lodzi rowniez bylem i polecam w wawie niestety bez rezerwacji jest ciezko sie dostac
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-06, 13:32   

Och mogłabym polecać różnie miejsca w Polsce i gadać o nich godzinami... jestem kawiarnianym szczurem :lol:
Teraz siedzę w małej kawiarnece we francuskim stylu na warszawskiej Pradze, wciśnietęj między dwie stare kamienice przy Okrzei..
Pyszne tanie jedzonko do 15 zł..super francuska, spokojna muzyka, spokój cisza, choć za witrynami toczy się praskie, biedne życe..
Jak wyrzut sumienia, że ja tu... a ludzie Tam..
Wnętrze wypełnione obrazami, taka galeria, można sobie kupić..Poza tym ciekawe książki na półce do poczytania, szkoda, ze wpadam tu na lunch i pędzę dalej do pracy..
Ale polecam i na romantyczne randki i na pyszne śniadania (jejecznica!) i na branche i lunche... tylko do dzisiaj nie wiem, jak to miejsce się nazywa .. cała ja.
A za oknem wiosna.... słonce...aż chce się żyć.
 
     
iskierka503 
Częsty bywalec


Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2012
Posty: 507
Wysłany: 2013-03-07, 14:04   

a cos dobrego w Lublinie znacie?? :)
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-07, 15:00   

Lublin, to miejsce niesamowtych knajp... Kiedyś uwielabiałam zatrzymywać się w mikropensjonacie ( z widokiem na zamek), które na dole miało przesympatyczną kafejkę, cudowną na romantyczne spotkanie, albo tylko dobrą kawę. Prowadził ją niesamowity człowiek, ale chyba coś się z nim stało bo Bramma Cafe i pensjpnat już nie działają :(

Na starówce uwielbiam żydowską knajpkę, ale jest tam ich tyle, a mamy różne gusta, że nie odważę się polecić zadnej :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS