Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
cześć wszystkim
Autor Wiadomość
dania
Nowy

Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 17
Wysłany: 2012-07-08, 09:46   cześć wszystkim

chciałam się z Wami wszystkimi przywitać i powiedzieć na początek, że nie spodziewałam się , że aż tyle osób jest samotnych, szok!!a ja myślałam, że tylko siedzę sama od 2 lat w domu, nigdzie nie wychodzę, nie mam z kim po prostu, bo po rozstaniu nie mam kontaktu ze znajomymi, bo byli to znajomi byłego:( przepraszam, że ja ta od razu się rozpisuję, ale po prostu potrzebuję podagać, wygadać sie.

Pozdrawiam
Dania
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 09:49   

Hey, na pewno to forum w jakiś sposób poprawi Ci samopoczucie (:
 
     
Andskyru 
Aktywny


Wiek: 28
Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 320
Wysłany: 2012-07-08, 09:53   

Cześć, witaj
Zapraszam do zwiedzania tematów i rozgoszczenia się swoją osobą(pisząc posty)
 
     
dania
Nowy

Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 17
Wysłany: 2012-07-08, 09:59   dzięki :)

za miłe przywitanie :)
pomalutku się rozglądam, ale widzę, że w większości są tu młodziutkie osoby :) chyba jestem za stara za takie forum...... NOOOO FUTURE FOR ME :(
 
     
Grishnak
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 10:04   

Oh, jestem młodziutki, dziękuję:)
Witaj na forum!

PS. Wiek nie ma znaczenia;)
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 10:12   

Dania, witaj.. przebijam Grishnaka wiekiem..
słucha starszych :)).. odkąd tu jestem.. przestalam się martoć tym, że czasem "nie miałam do kogo gęby otworzyć"..
mam wrażenie, że jak spotyka się tylku ludzi z pewną wrażliwością, nawet jak obiektywnie życie się nie poprawia.. nagle zaczynasz dosrzegac kolory.. i to jest początek czegoś nowego..
bo zauważając koloryzauważasz innych obok.. a stąd krok aby znów spotkać kogoś.. kto "pomaluje Twj świat" :)
 
     
dania
Nowy

Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 17
  Wysłany: 2012-07-08, 10:12   

:) no raczej do starych się nie zaliczasz:P a tak serio, to po prostu poczytałam kilka tematów o i tak się nasunęło, że jak tu się zadomowię , to będę robić za starszą ciotkę, albo jakąś starą pannę :(
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 10:13   

hii hii.. klub ciotek? Proszę bardzo ja jak najbardziej jestem za :).. tylko nie wiem czy nasi Panowie to przetrzymają :)
 
     
dania
Nowy

Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 17
Wysłany: 2012-07-08, 10:15   

Dzięki Duenderosa, nie to, że się martwię, że stara jestem i zaraz ktoś mi to zacznie wytykać, tylko jakoś tak od razu myśl: noo fajne forum, ale chyba dla młodzieży, a szkoda by bylo, i nagle odpowiedźi od Was, że są ludzie w moim wieku i super i od razu mi lepiej.:)
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 10:19   

Ale grishnak ma rację.. wiek nie ma znaczenia..myślę, że ci co zostają tu na dłużej po prostu sa sobie w jakiś sposób bliscy :)
 
     
dania
Nowy

Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 17
Wysłany: 2012-07-08, 10:24   

no mi właśnie chodzi o coś takiego, fajnie czasem z kimś pogadać, nawet wirtualnie, bo od razu człowiekowi jakoś tak lżej.
A powiedzcie czy udało się Wam kiedyś spotkać jakoś?bo czytałam właśnie posty o jakiś zjazdach samotnych stąd
 
     
Grishnak
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 10:26   

Udało się:)
Co prawda zlot nie wypalił, ale dla chcącego nic trudnego;)
 
     
dania
Nowy

Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 17
Wysłany: 2012-07-08, 10:29   

to fajnie, że znajomości nie kończą się tylko w sieci
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 10:46   

Ja spotkałam się z 4 osobami z forum.. i naprawdę to były bardzo "naturalne" spotkania.. fakt, że jakiś megaśny zlot by się przdał.. chyba będę musiała to sama zorganizowac :)..
w końcu param się tym lekko zawodowo ;)
 
     
dania
Nowy

Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 17
Wysłany: 2012-07-08, 10:49   

to ja się pierwsza wpisuję na listę :) szkoda, że tu tak mało osób z Krakowa jest
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS