Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
someone89 i jego teorie spiskowe
Autor Wiadomość
someone89
Nowy

Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 15
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2013-09-19, 01:25   

Gdzie napisałem, że jestem niedojrzały? Nadinterpretujesz. Bo Polska jest trupem ekonomicznym? Wiec lepsza jest Andora niz Polska? Nie bede sie o to staral w Polsce, bo mnie tu juz nie bedzie. Brazylia ma wiecej zlota niz USA i UE razem wziete. No, ale Ty pewnie wierzysz w papier...
 
     
Rubio 
Milczący


Wiek: 34
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 93
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-09-19, 02:09   

"lepszy niedojrzaly ojciec niz kochajaca matka" - podświadomie prawdopodobnie chodziło Ci o Ciebie, ale faktycznie, mogę nadinterpretować; zresztą bycie dojrzałym nie ma nic wspólnego z uważaniem się za dojrzałego bądź nie. Tak czy inaczej wszystko co tu piszesz pokazuje kogoś, kto chce uciec jak najdalej - a ucieczka raczej nie jest czymś dojrzałym.
A w kwestii offtopu - sam mam zamiar emigrować, więc też uważam, że Polska to nie jest przyjemny kraj do życia. Ale nie wierzę ani w papier, ani w złoto. Ani w ludzi - tj nie wierzę, że ludzie w krajach z takim poziomem przestępczości, biedy wynikającej z niechęci do normalnej pracy, korupcji, ogólnie z taką mentalnością jak wspomniana Brazylia, mogą stworzyć kraj na, powiedzmy, wysokim poziomie. Poza tym złoto sobie mogą mieć - jakie złoża ropy ma Wenezuela? - a jest to kraj, w którym nawet papieru toaletowego zaczyna brakować. Ludzie tworzą państwa, a nie surowce czy papiery.
Ostatnio zmieniony przez Rubio 2013-09-19, 02:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-09-19, 06:23   

1. Jeśli będziesz tak argumentował to w urzędach jak tutaj, to nic z tego, cała sprawa jest po prostu śmieszna i powinna pozostać w sferze marzeń. Jeszcze raz: ""lepszy niedojrzaly ojciec niz kochajaca matka" - co to za bzdura?

2. Dzieci będące w domu dziecka to dzieci po przejściach - bez rodziców lub z rodzin skrajnie patologicznych, albo, właśnie, od "niedojrzałych" singli. Nie są to dzieci łatwe. Nikt takiego dziecka ponownie na piekło nie na razi, nie ma, że "próbowałem, ale się nie udało",

3. Państwa BRICS, o których mówisz, to kraje o wysokiej religijności, gdzie ceni się RODZINĘ o wiele wyżej niż w Polsce. I tam ktoś da dziecko samotnemu ojcu?

Ogółem: tak, Twoje podejście jest niedojrzałe. Dyskutujesz na temat o którym nie masz pojęcia, idąc po prostu w zaparte, "bo ja chcę". Tyle z mojej strony, po resztę odsyłam do google.
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-19, 07:56   

<idzie po Popcorn> Nie przerywajcie sobie. :twisted:
 
     
someone89
Nowy

Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 15
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2013-09-19, 11:33   

Samur, idź pooglądać bajki.

Rubio, no tak lepiej dalej szukać kobiety, przecież jest tyle dojrzałych i mądrych. Śmieszne są słowa krytyki jeśli się nie daje alternatywy. Sory, ale tylko idiota będzie uważał, że może za tym razem wyjdzie coś innego. I nie, nie mówię tego jako facet, który w życiu poznał 1 czy 2 kobiety. Naczytałem się o nwo i widzę jak ludzie są zepsuci. Zresztą jeżeli sam w to nie wierzysz to nie mamy o czym gadać. Owszem mogłem być z kobietą, ale dla mnie ważniejsze jest to w co ja wierzę choćbym miał być sam. Albo sam z dziećmi. Nie chcę łaski kobiet. I nie, nie dam im tej satysfakcji i na pewno nie przełożę moich opinii na dzieci. One nie są nieczemu winne. Więc sory, ale tylko mnie hartujecie w mojej decyzji.

Vyar, masz zadatki na urzędniczkę. Twoja bezduszność zwolniła by cie z rekrutacji. Bzdura psychologa, czy osoby bardziej kompetentnej od ciebie.

Co do BRIC, złoto będzie podstawą jak się okaże, że nie można sie wiecznie zadłużać. Na pewno przyszlosc nie nalezy do swiata zachodniego. On jest trupem moralnym i ekonomicznym. Niedlugo nikt z USA nie bedzie rozmawial. A Polacy umra za USA, bo tak sa nimi zaslepieni. Co do religii, ma ja gleboko gdzies. Nie ma wiekszej hipokryzji.
 
     
Rubio 
Milczący


Wiek: 34
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 93
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-09-19, 11:58   

Tak, jest wiele dojrzałych i mądrych - i, cytując, "nie mówię tego jako facet, który w życiu poznał 1 czy 2 kobiety". Po prostu źle szukałeś, a zresztą, na świecie jest z miliard kobiet w wieku, że tak powiem, pozwalającym na stworzenie związku między nią a Tobą. Tak więc nawet jeśli byłeś w swoim życiu z tysiącem dziewczyn - to i tak jest zbyt mała grupa statystyczna do wyciągania ogólnych wniosków.
Już nie mówiąc o tym, że żeby "tym razem wyszło coś innego" może samemu trzeba zmienić podejście?
Alternatywa? Alternatywą dla uciekania jest nie-uciekanie, ale nie będę Cię tu przekonywał do konieczności samodzielnego poradzenia sobie z samym sobą, bo i tak pewnie nie będziesz zainteresowany.

NWO? Jeśli chcesz poczytać o zepsuciu ludzi polecam książki historyczne, od czasów starożytności ludzkość jest równie zepsuta; w sumie obecnie jest nawet lepiej (mimo tego, że być może wg Ciebie rządzą nami żydomasońscy ludzie-jaszczurki ;])- jeszcze tak z 1-2k lat i może wyewoluujemy w coś dobrego.

Co do BRIC - taka Brazylia prędzej wyda całe swoje złoto na jakieś zamachy stanu czy wojny gangów (patrz kraje afrykańskie pełne surowców i, zarazem, bidy z nędzą i przemocy) niż na stworzenie porządnego państwa. Bo nie "Brazylia" ma surowce - tylko ludzie stamtąd mają surowce. Btw religia to zwykła idea, nie może być bądź nie być hipokryzją - hipokrytą może być człowiek. To tak, w kwestii logiki.
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-19, 16:08   

someone89 napisał/a:
Samur, idź pooglądać bajki.
Idź kup sobie barbie. :twisted:
 
     
someone89
Nowy

Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 15
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2013-09-19, 16:26   

To, że chcę wyjechać też jest tym umotywowane, że nie chcę próbować z Polkami. Może tego nie napisałem, ale może zagranicą jest większa akceptacja dla homeschoolingu wśród kobiet. Ale nie tym sie kieruje, to by było dla mnie tylko pozytywną niespodzianką.

Nie zmienię podejścia, chyba, że mnie jakaś kobieta będzie umiała przekonać a do tej pory to wolała unikać podawania kontrargumentów.

Znam historię świetnie, zwłaszcza 2 wojnę i wiem jak mało się ta propagadna w tv różni od tej nazistowskiej.

Jeśli nie wierzysz w żydo-jaszczurki to rozumiem, że masz jakieś wytłumaczenie na piramidy choćby. Przy obecnej technologii nie da się ich zbudować... No właśnie, wątpię, żeby jakaś chciała mieć faceta co wierzy w ufo, kolaps systemu ekonomicznego, czy role kobiety w domu. Ale ze względu, że nikt nie przedstawil mi wystarczajacych kontrargumentow tylko odbiegal od tematu to nie zmienie swoich pogladow. I nie zmienie ich dla kobiety, bo uwazam, ze sa wazniejsze rzeczy niz milosc. Przedstawie tylko jeden argument na dowod, ze mamy obecnie totalitaryzm: nie ma wolnosci jednostki, obecny sytem opiera sie na przemocy wobec niej.

Moim kierunkiem docelowym jest Galt's Gulch w Chille, ale na to musze uzbierac kase.

Moze zyje bajkami, ale mam odwage krytykowac system a nie powtarzac jak wszyscy, ze musi tak byc.

PS: Samur, inteligenta riposta...
Ostatnio zmieniony przez someone89 2013-09-19, 16:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-09-19, 16:39   

someone89 napisał/a:
ale mam odwage krytykowac system a nie powtarzac jak wszyscy, ze musi tak byc

Boshe, jesteś taki oryginalny. Pójdziesz do więzienia za poglądy i zostaniesz męczennikiem.
someone89 napisał/a:
PS: Samur, inteligenta riposta...

Jaki tekst, taka riposta jak dla mnie.
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-19, 16:49   

someone89 napisał/a:
PS: Samur, inteligenta riposta...
Sam zaczepiłeś, a że poziom ukazałeś równy krowiemu plackowi na polu, to się dostosowałem, bo nie sztuką jest wyśmiać kogoś będąc nad nim wyżej poziomem. :lol:

Tak zaś na poważnie, tutaj w dyskusję się nie włączam, bo dziwnie jest tak gnębić ludzi jednego po drugim, nawet jeśli mam ku temu powód. Poczekam najpierw na pozytywny aspekt od siebie. :-D

No i żeby było jasne, tamtym tekstem nie zamierzałem dołączyć, dałem tylko znak, że bacznie się dyskusji przyglądam. :twisted:
 
     
someone89
Nowy

Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 15
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2013-09-19, 17:05   

Vyar, ludzie z mentalnością niewolnika tego nie zrozumieją...

Ja zacząłem? Dziecko, dorosły człowiek ja widzi dyskusję na poważny temat to nie bierze popcornu, więc idź się bawić. Brakuje ci i inteligencji i wychowania.
 
     
Rubio 
Milczący


Wiek: 34
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 93
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-09-19, 17:08   

Dobra, Polek masz z 7 milionów, próba statystyczna nadal jest za mała :p
Piramidy? Niegłupi inżynierowi egipscy i śmiertelne zamęczanie tysięcy ludzi tachających te kamienie, tyle (przy okazji dowód na to, że nie ma żadnego NWO, tylko zwykłe WO, podobne od zawsze). Ale jeśli faktycznie uważasz, że piramidy przywiozły kosmiczne żydowskie jaszczurki z lóż masońskich, które później zostały władcami wszystkich znaczących krajów to ja k. nie wiem, czy polemika z Tobą w ogóle jest możliwa. ;]
Btw każdy system jest zły z racji tego, że jest systemem.
Cholera, kim Ty jesteś? Z jednej strony w miarę sensowne podejście do ekonomii czy polityki, z drugiej wywożenie dzieci do Chile i wiara w to, że Komorowski jest jaszczurką? WTF?
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-19, 17:12   

someone89 napisał/a:
Ja zacząłem? Dziecko, dorosły człowiek ja widzi dyskusję na poważny temat to nie bierze popcornu, więc idź się bawić. Brakuje ci i inteligencji i wychowania.
To było odniesienie do Vyar odnośnie innego tematu. Brakuje Ci inteligencji, wychowania, rozeznania i przede wszystkim rozsądku, bo wypada sprawdzić coś, o co się przyczepia. Tak na marginesie. ;-)

Specjalnie dla Ciebie: http://allegro.pl/listing/listing.php?string=lalka+barbie
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-09-19, 17:33   

someone89 napisał/a:
Vyar, ludzie z mentalnością niewolnika tego nie zrozumieją...

Typowy "argument" spiskowców, nastolatków i emo. "Bo nikt mnie nie rozumie!".
 
 
     
someone89
Nowy

Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 15
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2013-09-19, 17:40   

Wiesz, nie starczy życia na to, żeby każdą Polkę zweryfikować. Robić to samo oczekując innych rezultatów to definicja szaleństwa. Myślę, że po paru Polkach należy zmienić obiekt weryfikacji.

Powiedziałem: wedle opinii inżynierów i architektów, ktorzy buduja obecne wiezowce itp. przy obecnej technologii nie da się wybudować piramid. Jeśli odrzucasz ten argument to nic nie poradzę. I zgadzam się wtedy, dyskusja z Tobą nie jest w ogóle możliwa.
Cytat:
które później zostały władcami wszystkich znaczących krajów

Odjalbym "znaczacych" Jak to swietnie tlumaczy wojny na swiecie... :DDDD Banda jaszczurek toczy wojny ze soba, zeby a ludzi traktuje jako baterie czerpiac z nich energie z negatywnych emocji. To tak logiczne i tlumaczace wszystko, ze az nieprawdopodobne nie? :DDDDDDDD
Cytat:
Btw każdy system jest zły z racji tego, że jest systemem.

Jako libertarianin zgadzam się. Powinnieneś też wiedzieć, że Chille jest jednym z najbardziej wolnościowych krajów i bogatych dodatkowo więc nie wiem czy dzieciom by krzywdę zrobił...

Samur spoko, nie chce mi sie gadac z toba :DDDDD

Vyar, moze i typowy, ale nie jestes w stanie go obalic, a jestes? Wolisz zyc jak niewolnik niz umrzec byc wolna, prawda? Tylko krotka pilka.
Ostatnio zmieniony przez someone89 2013-09-19, 17:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS