Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
taki introdakszyn..
Autor Wiadomość
kota 
Milczący


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 69
Wysłany: 2011-05-24, 22:38   taki introdakszyn..

witajcie :) trafiłam na to forum w trakcie trwania jednego z nawracających dołków. teraz przedstawiam się, kiedy jestem w naprawdę dobrym nastroju, ale wiem, że za jakiś czas mi przejdzie :)

od małej dziewczynki byłam okropnie nieśmiała, niepewna siebie, nosiłam okulary i miałam mleczne zęby czarne od jakiegoś leku na próchnicę, co naprawde nie pomagało w nawiazywaniu kontaktów z rówieśnikami ;D
pewnie dlatego zawsze wolałam niewielkie grono bliskich przyjaciółek od szerokiego kręgu 'znajomych' i zawsze ceniłam sobie czas spędzany jedynie we własnym towarzystwie. można powiedzieć, że zawsze byłam w pewnym sensie sama, jednak było mi z tym całkiem dobrze i nie czułam się samotna :)

teraz mam prawie 23 lata i choć bardzo zmieniłam się przez ten czas i wiele nauczyłam, moja pewność siebie jest niewiele wyżej, dawne przyjaciółki zajęte własnymi sprawami, a mi dodatkowo dane było zasmakować prawdziwej bliskości drugiej osoby. i dopiero teraz, kiedy straciłam to, czego wcześniej nie znałam, zaczynam pojmować, czym jest samotność. i czasem doskwiera bardzo...

anonimowość pozwala na bardzo szczere rozmowy nawet z nieznajomymi, a kontakt z osobami, które czują podobnie, myślę, że dodaje otuchy. i chyba stąd się tu wzięłam :)

to pisałam ja, kota :) wbrew napadom depresji z optymizmem i nadzieją patrząca przed siebie
 
     
PaterNoster
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-25, 00:23   

Witaj kota. W imieniu Szanownych koleżanek i Kolegów pozwolę sobie przywitać Cię w naszych skromnych, lecz jakże gościnnych progach. :-) Na pewno od tej chwili każdego z nas możesz uważać za swojego przyjaciela. Rozmawiamy o wszystkim bez skrępowania i to, że nie znamy się osobiście zupełnie nie jest przeszkodą. Łączy nas wspólna wrażliwość, chęć pomocy i gotowość do rozmów.

P.S. Optymizm to podstawa - tak trzymaj :!:
 
     
kasiaasia 
Milczący



Wiek: 48
Dołączyła: 10 Kwi 2011
Posty: 74
Wysłany: 2011-05-25, 06:17   

Witaj kota...miło widzieć u progu naszych otwartych drzwi, taką osóbkę jak Ty... ;-) . Czuj się jak u siebie... :-) .
 
     
erpe 
Początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 144
Skąd: WLKP
Wysłany: 2011-05-25, 10:09   

Cześć kota, fajnie, że nie straciłaś nadziei ;-)
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2011-05-25, 13:30   

Witam!
Czuj się z nami lepiej niż w domu :mrgreen:
 
 
     
Abuss 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 349
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2011-05-25, 13:35   

Witam i ja :-)

Mam nadzieje ze poradzisz sobie z tym i bedziesz czuc sie dobrze w naszym gronie! :-)
 
     
kota 
Milczący


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 69
Wysłany: 2011-05-25, 13:46   

dziękuję za tak miłe powitanie :) widzę, że pomieszkują tu bardzo sympatyczni ludzie, mam nadzieję, że odnajdę się wśród Was :)
 
     
Rem 
Nowy


Wiek: 39
Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10
Skąd: Śląsk...
Wysłany: 2011-05-25, 20:19   

Witam Cię i pozdrawiam ;)
Dobrze, że jest w Tobie tyle optymizmu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS