Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam:)
Autor Wiadomość
Nessa
Nowy

Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-07-27, 22:29   Witam:)

Witam wszystkich:). Mam na imię Ania. Ostatnio nie układa się u mnie najlepiej, nie mam z kim o tym pogadać, bo wszystkie koleżanki na które mogłam do tej pory liczyć, są w szczęśliwych związkach i maja mało czasu dla mnie. Nie mam swojej drugiej połówki. Doszłam do wniosku że coś ze mną nie tak. Nie mam wyglądu supermodelki, może nawet daleko mi do przeciętności. Lubię spędzać czas ze znajomymi, śmiać się i wygłupiać. Lubię chodzić do kina i czytać książki. Niedawno obroniłam pracę licencjacką, ale męczę się w durnej pracy bez przyszłości, bo nie mogę znaleźć nic w zawodzie. Ostatnio zawiodłam się na paru osobach (w tym jednej, bardzo mi bliskiej). Trochę boli, ale jak to mówią czas leczy rany, więc mam nadzieje, że niedługo przestanie. Przepraszam, że się tak rozpisałam i marudzę, ale ostatnio humor mi nie dopisuje:(
 
     
Samotność 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 151
Wysłany: 2011-07-28, 08:41   

Nessa albo mi się zdaje albo nie czytałaś forum przed założeniem tematu.Bo temat o tym już istnieje.Pozdrawiam.
 
 
     
kota 
Milczący


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 69
Wysłany: 2011-07-28, 23:26   

Witaj Nessa. Myślę, że tutaj sporo osób ma podobne odczucia, jak Ty. Dobrze, że mimo gorszego samopoczucia nadal masz chęć spotykać się ze znajomymi i robić to, co sprawia Ci przyjemność :) Jakie filmy i książki lubisz? Powiedz coś jeszcze, rozgość się i czuj się tu jak u siebie ;)


przy okazji. Samotność, wydawało mi się, że ten dział służy właśnie do przywitania się i przedstawienia, a założenie nowego tematu w tym celu jest doskonałą okazją do rozmowy i lepszego poznania danej osoby - w przeciwieństwie do tematów, w których każdy po dziesięć razy powtarza tylko 'Cześć', 'Witaj', 'Zapraszamy'. Taka drobna refleksja.
 
     
Samotność 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 151
Wysłany: 2011-07-29, 08:57   

Kota może mi się pomyliło z innym tematem ale każdemu zdarzają się pomyłki.Masz rację taki jakby dział lepiej poznawczy.Takie słowa jak Cześć ,Witam itd nic nie wnoszą i nic się nie dowiadujemy o sobie szczególnego.Przekonałaś mnie do tego.
 
 
     
Abuss 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 349
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2011-07-30, 02:36   

Witaj Aniu!
Nessa napisał/a:
Przepraszam, że się tak rozpisałam i marudzę, ale ostatnio humor mi nie dopisuje:(


nie szkodzi, pisz..
poprawy humoru ;-)
 
     
czekolada 
Początkujący



Wiek: 27
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 163
Skąd: jestem?
Wysłany: 2011-07-30, 19:52   

Hej :)

Jakie książki lubisz?
 
     
kasiaasia 
Milczący



Wiek: 48
Dołączyła: 10 Kwi 2011
Posty: 74
Wysłany: 2011-08-01, 08:58   

Witaj Aniu....miło gościć taką osóbkę jak Ty na forum.... :-)
 
     
Samotność 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 151
Wysłany: 2011-08-01, 12:53   

Witaj Aniu i przepraszam za taki wstęp i powitanie.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS